Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

Minić i Matičić u juniorskoj reprezentaciji

Minić i Matičić u juniorskoj reprezentaciji

Selektor juniorske reprezentacije Srbije (1992. godište i mlađi) Vladimir Dragićević pozvao je dva člana našeg kluba na okupljanje juniorske reprezentacije u EHF nedelji! Minić Luka i Matičić Viktor predstavljaće Srbiju na prijateljskim utakmicama sa vršnjacima Bosne i Hercegovine koje se igraju početkom aprila u Sarajevu. Ovo je još jedan dokaz da se u RK Novi Beograd kvalitetno radi i sigurni smo da će mnogi članovi naše škole rukometa krenuti njihovim stopama...

Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centraBoreas