Broj gledalaca: 200

Sudije: Purić i Cvetičanin (Beograd)

Sedmerci: Požarevac 5(2), Novi Beograd 1(1)

Isključenja: Požarevac 10 minuta, Novi Beograd 20 minuta

Požarevac: Popović (6 odbrana), Božić 3, Gamber 4, Marjanović, Veljković 5, Džolić 6(3), Zdravković, Šućurović 3, Jeremić, Radulović, Brakus, Martić 2, Mihailović, Marjanović (9 odbrana), Vučković 7.

Novi Beograd: Savić, Delić, Matičić 3(1), Andrejević 2, Knežević, Bijelić 1, Vrga 1, Krstić, Minić 10, Mandić 6, Stevanović 2, Puletić (14 odbrana, 1 sedmerac), Stanković, Laović 3.

Igrač utakmice: Ranko Džolić (Požarevac)

Seniori Novog Beograda pognute glave vratili su se sa gostovanja u Požarevcu... Iako desetkovani izostancima čak 6 standardnih prvotimaca bili smo blizu osvajanja bodova. Celo prvo puluvreme bili smo u blagoj prednosti, u dva navrata i 3 gola u našu korist. Čini se da smo je i olako ispustili pa se na poluvreme otišlo pri izjednačenom rezultatu 16-16. U drugom delu Požarevljani su uglavnom imali prednost od 1-2 gola. Krajnje čudan sudijski kriterijum na koji se nismo prilagodili tokom celog meča (čak 10 isključenja) prilično je odredio tok drugog poluvremena. Kad god smo prišli na samo gol zaostatka kao po pravilu dobijali smo isključenje na 2 minuta. Pored toga još nekoliko sudijskih grešaka na našu štetu u samom finišu utakmice ispostavilo se uticalo je na konačan rezultat.

Ostaje nam da se do sledećeg vikenda konsolidujemo i da u utakmici protiv lidera BASK-a pokažemo da imamo kvalitet za vrh tabele.