Novi Beograd – Radnički Obrenovac 38-31 (21-9)

Broj gledalaca: 150

Sudije: Radulović (Požarevac), Novaković (Petrovac na Mlavi)

Isključenja: Novi Beograd 10 minuta, Radnički 4 minuta

Sedmerci: Novi Beograd 3(2), Radnički 5(2)

Novi Beograd: Delić, Matičić 5(1), Stevanović 1, Knežević, Dubljević, Andrejević 1, Bijelić 5, Beljin 2, Radenković 6(1), Čučković (18 odbrana, 1 sedmerac), Vrga 1, Krstić 3, Minić 6, Mandić 3, Laović 6.

Radnički: Cvetković R. 6, Ninković 5, Perić, Đolević, Vesić 2, Kasal, Cvetković Đ. 2, Pavić 3, Ilić, Rajković, Vasković, Dragačevac, Vesović 6, Blažić 2, Jevđenović 5, Matović.

Igrač utakmice: Nemanja Radenković (Novi Beograd)

Nakon tri uzastopne utakmice gde nismo osetili slast pobede odličnom igrom savladan je fenjeraš Radnički iz Obrenovca! Odličan početak Novog Beograda sa čvrstom odbranom i ubitačnim kontranapadima preko raspoloženih krilnih igrača Bijelića i Minića rezultiralo je ubedljivim startom, 10-0 (9.minut) do kraja poluvremena samo smo održavali stečenu prednost.

U drugom poluvremenu došlo je do nedopustivog opuštanja kod naših momaka što su uporni gosti iskoristili i smanjili razliku u par navrata na samo 5 golova zaostatka. Ipak nakon tajm auta naši igrači su se uozbiljili i rutinski priveli utakmicu kraju.