Broj gledalaca: 150

Sudije: Antić, Jakovljević (Beograd)

Sedmerci: Novi Beograd 5(4), Mladost 1(1)

Isključenja: Novi Beograd 8 minuta, Mladost 10 minuta

Novi Beograd: Savić, Delić, Knežević 7, Dubljević 5, Andrejević, Bijelić 4, Beljin 2, Radenković 5(2), Čučković (9 odbrana), Krstić, Minić, Mandić 5(2), Stevanović 3, Pupavac, Dimitrijević (10 odbrana, 1 sedmerac), Laović 2.

Mladost: Živković (21 odbrana, 1 sedmerac), Bojović 2, Vuković, Stojković 2, Tomić, Babić 14, Pantelejić, Kragović 4, Pavlović, Jovanović 7, Cvetković 3, Jelenić, Trivić 1.

Posle poraza u prošlom kolu od Sinđelića gubitak boda u utakmici sa Mladosti iz Smederevske Palanke je veliki kiks koji nam stvara glavobolju u nastavku prvenstva. Prosto je neverovatno koliko su slabo naši seniori odigrali celu utakmicu. Očigledno da je poraz od Sinđelića ostavio dubok trag na ekipu. Manjak koncentracije većine pojedinaca bio je prisutan veliki deo susreta. Uzalud je trener Maksimović menjao igrače, kombinovao, tražio odgovarajuću odbrambenu formaciju, jednostavno smo delovali nemoćno protiv motivisanijih gostiju. Od samog starta gosti su bili u blagoj prednosti, uglavnom od 1 do 2 gola. Naši rukometaši su tek u 52. minutu imali prednost 29-27 ali su je olako ispustili i u egal završnici smo uz dosta sreće osvojili jedan bod.

Situacija na tabeli je dodatno zakomplikovana po nas. Trenutno zauzimamo 4.mesto iza Morave, BASK-a i Obilića. Ako iz svega izvučemo određene pouke i rešimo probleme unutar ekipe svi verujemo da ćemo se vratiti na pobednički kolosek.