Broj gledalaca: 323

Sudije: Vukićević, Dragomirović (Beograd)

Isključenja: Sinđelić 4 minuta, Novi Beograd 14 minuta

Sedmerci: Sinđelić 4(4), Novi Beograd 1(1)

Sinđelić: Jevđenović (5 odbrana), Dragaš, Zbiljić 1, Bojčić 1, Džamić, Dragutinović 7, Vukosavić, Đekić 2, Olujić 1, Sinković, Tufegdžić, Zdravković (12 odbrana), Draškić, Stojanović, Šljivić 9, Drobnjak 4(4).

Novi Beograd: Matičić 1, Dubljević 1, Andrejević, Bijelić 1, Beljin 4, Radenković 3(1), Čučković, Minić 4, Mandić 3, Vrga, Knežević, Pupavac, Dimitrijević (8 odbrana), Laović 5, Delić.

Nakon velike pobede nad Moravom naši momci su poklekli na teškom gostovanju beogradskom Sinđeliću. Prosto je neverovatno koliko su nervozni bili naši igrači. Verovatno je tome kumovalo loše otvaranje utakmice. Sinđelić je vrlo brzo stakeo prednost od 3 gola. Nakon toga u naše redove se uvukla nervoza koja je kulminirala sa tri uzastopna isključenja tako da smo pri rezultatu 9-6 (19.minut) imali samo 3 igrača u polju. U tim trenucima domaćin nije uspeo da napravi veću prednost jer smo postigli 2 gola u tom intrevalu. Do kraja poluvremena smanjili smo na odličnih 13-11. U drugom poluvremenu zaigrali smo dosta bolje ail smo u čak tri navrata propuštali priliku da poravnamo rezultat. U odlučujućim momentima nedostajalo nam je koncentracije, pogotovu u realizaciji sa 6 metara. Čak 10 promašenih zicera nas je verovatno koštalo jednog ili dva boda.

U nastavku lige očekuje nas još dosta iskušenja i prilika da ispravimo kiks protiv "Orlića". Sledeće kolo smo domaćini Mladosti iz Smederevske Palanke