Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

Sastav o treneru Simiću

 

Lalović Marko i Miloš SimićJoš jedan trener našeg kluba je opisan u sastavu na pismenom zadatku iz srpskog jezika. Lalović Marko, član našeg kluba je svog trenera Miloša Simića opisao u sastavu i dobio ocenu 5-.

Pročitajte Markov sastav:

LIK PO IZBORU

Moj trener se zove Miloš Simić, zovemo ga Šima. Zahvaljujući njemu zavoleo sam rukomet.

Sportske je građe, ima smeđu kosu i plave oči. Često nas zasmejava svojim pošalicama. Nikada ne povisi ton na nas, čak ni kada ga ne slušamo. Na treninzima očekuje od nas da budemo poslušni i da ga poštujemo. Na utakmicama nas bodri i daje nam savete za igru. Generacije koje je on trenirao ostvarile su velike uspehe. Na rođendanu kluba mogao sam videti sve pehare i medalje koje su osvojili. Poželeo sam da se jednog dana i moja medalja nađe tamo. Kada porastem želim da budem kao on, pravi sportista, rukometaš.

Ponosan sam što treniram kod takvog dobrog trenera i mislim da je on poseban zbog toga što tako dobro radi sa decom i njega sam izabrao zbog toga što njegova harizma privlači i govori da je škola ispred svega.

Marko Lalović

ОŠ"Duško Radović" V-1

ocena: 5-

Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centraBoreas